Ubisoft’un efsane serisi Assassin’s Creed’in son ve en büyük oyunu Assassin’s Creed Odyssey, son eklenti paketi ile Atlantis uygarlığının kapısını aralamıştı Assassin’s Creed Odyssey: Fate of Atlantis’in 1. Bölümü , Fields of Elysium kısa süreliğine ücretsiz oldu.

Ubisoft en çok satan serisinin son halkası Assassin’s Creed Odyssey için  bir AAA oyununa yakışır büyüklükte eklenti paketleri getirdi. Eğer Assassin’s Creed Odyssey oyunu sahipleri için devasa Fate of Atlantis eklenti paketinin birinci bölümünü Fields of Elysium kısa süreliğine ücretsiz sahip olabileceksiniz. Eklentiyi indirdiğinizde sonsuza kadar kullanabileceksiniz.

Assassin’s Creed Odyssey: Fate of Atlantis

Ubisoft’un efsanevi serisi Assassin’s Creed  son yıllarda çıkan her oyunu ile biraz daha ivme kaybediyordu. Tehlike çanlarını duyar şirket önceki oyunlara göre daha iyi durumda olan Assassin’s Creed Origins oyununu 27 Ekim 2017 tarihinde piyasaya sürdüler. Origins öncüllerine göre daha iyiydi ancak seriyi kurtaracak kadar sağlam bir oyun değildi.

Tarihler 5 Ekim 2019’u gösterdiğinde Assassin’s Creed Odyssey piyasaya çıktı. Oyun temel bazı “Assassin’s Creed” ana unsurlarını taşıyordu ancak serinin kalıplarına sığamayacak kadar iyiydi. Bu beklenmedik güzellik oyuncular ve eleştirmenler tarafından oldukça beğenildi. Elbette eksikleri vardı ama hikayesi, mekanikleri, haritası ve grafikleri ile bağlı bulunduğu serinini oldukça üzerine çıkmıştı. Başarılı oyun en iyi oyun dahil pek çok ödüle aday oldu ve çoğunu kazanmayı başardı.

Assassin’s Creed Odyssey: Fate of Atlantis 1. Bölüm tüm platformlar için ücretsiz

Ubisof, Fate of Atlantis birinci bölümüne herkesin erişim sağlaması amacıyla tüm platformlarda ücretsiz hale getirdi. Paketi PlayStation 4, UPlay, Steam ve Xbox platformlarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Fate of Atlantis 1. Bölümü indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  No Man’s Sky Beyond Güncellemesi Multiplayer Fragmanı Yayınlandı

Steam

Xbox

UPlay

PlayStation 4

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz