Apple, Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından Hepsiburada ise resmi olarak anlaştı. Apple, Hepsiburada anlaşması sonrasında platform dev şirketin türkiyee’deki tek yetkili online satıcısı olmuş durumda. Hepsiburada.com anlaşma sonrasında  Apple ürünleri için özel bir sayfa yayınladı.

Dünyanın en büyük şirketi konumunda olan Apple, türk insanlarının ürünlerine karşı ilgisinin uzun zamandır farkında. Şirket, CEO’su Tim Cook’un söylediği gibi bu ilgiyi karşılıksız bırakmamak için ülkemizdeki girişimlerini artırmaya başladı bile. Apple, Türkiye’nin en büyük online satış platformlarından biri olan Hepsiburada ise resmi olarak anlaştı. Hepsiburada.com artık Apple’ın Türkiye’deki tek yetkili online satıcısı.

Apple, hepsiburada anlaşması sonrasında özel sayfa açıldı

Apple Hepsiburada

İki şirket arasın yapılan anlaşma sonrasında Hepsiburada, Apple ürünleri özel bir sayfa oluşturdu. Tasarımı dahil olmak üzere pek çok özelliği Apple’a özel olarak hazırlanan sayfada; Apple Watch, iPhone, iPAd, App TV ve pek çok aksesuar satışa sunuldu.  

Apple ile yaptıkları anlaşma hakkında bilgi veren Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ, Apple’ın dünyada sayısı Türkiye’de ise tek yetkili online satıcısı oldukları için gurur duyduklarını belirtti. Emirdağ, tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda pek çok girişimde bulunduklarını ve bu girişimlerinin devam edeceğini ekledi.

Apple ürünleri için özel olarak tasarlanna sayfa ile ilgili konuşan Emirdağ, sayfayı apple kullanıcıların alışık olduğu tarzda tasarladıklarını söyledi. Bu tasarım sayesinde tüketiciler Apple’ın resmi sitesindekine benzer bir arayüz ile karşılaşacaklar. Hepsiburada’nın Apple ürünleri için özel olarak tasarladığı sayfaya Buradan ulaşabilirsiniz

İlginizi Çekebilir  Huawei Yasağının ABD’ye Maliyeti Belli oldu

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz