Bu ay içerisinde sahiplerine ulaştırılmaya başlanacak Apple’ın yeni ödeme yöntemi Apple Card ile ilgili yeni gelişmeler var. Apple Card sözleşmesi ortaya çıktı. Kredi kartı alırken imzaladığımız, kart ile ilgili yükümlülüklerimizi kabul ettiğimize dair sözleşme internet üzerinde erişilebilir durumda

Apple’ın yakın zamanda duyurduğu ve içinde bulunduğumuz ay dağıtılmaya başlayacak Apple Card, kullanıcılarını büyük avantajlar sağlayacak. Apple’ın Mastercard ve Goldman Sachs ile yaptığı iş birliği sayesinde çıkan kart tam anlamı ile bir kredi kartı olacak. Herhangi bir bankada kredi kartı aldığımıza bize kart üzerindeki tüm sorumluluğu kabul ettiğimize dair sözleşme imzalatılır. Appcard’ın sözleşmesine PDF formatında ulaşmak mümkün.

Apple Card Sözleşmesi Goldman Sachs resmi internet sitesinde

Apple Card Sözleşmesi

Bir kredi kartının tüm özelliklerinin yanı sıra ek pek çok özelliği olan kart sade tasarımı, yüksek güvenliği ile özellikle online alışverişlerimizde çok işimize yarayacak. Aldığımız Apple ürünlerinde indirim ve belirli alışveriş yaptığımızda para iadesi vermesi ile hepimizin sahip olmak istediği kart, bu ay kullanıma açılacak. Ayrıca kartın üzerinde kar numarası CCV kodu gibi bilgiler yer almayacak, yalnızca kart sahibinin ismi yazılı olacak.

Goldman Sachs resmi internet sitesinde Apple Card’ın sözleşmesi bulunuyor. Tamamen tesadüf eseri keşfedilen sözleşme klasik kredi kartı sözleşmelerinde farksız görünüyor.tabi Apple özel maddelerde mevcut. Apple Card kullanıcılarını imzalamak zorunda olduğu sözleşmede, Apple ID ve çift faktörlü doğrulamanın mecburi olduğuna dair maddeler bulunuyor.

İlginizi Çekebilir  Xiaomi Mi 9T Pro Fiyatı Açıklandı

Titanyum elementinde üretilecek Apple Card’ın sözleşmesine Buradan Ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz