Apple’ın geçtiğimiz aylarda bulut tabanlı film ve dizi platformu Apple Tv+’yi duyurmuştu. Duyurusunda da belirtildiği gibi özgün ve yalnızca App TV+ üzerinden yayınlanacak yapımlar üzerinde çalışmaya devam ediyorlar. Apollo 11 görevini anlatacak olan For All Mankind dizisinden yeni video yayınlandı.

Üzerinden tam olarak 50 yıl geçmiş olmasına rağmen insanlığın en büyük başarısı olmaya devam eden Apollo 11’in yolculuğu tüm insanlığın dikkatini ve ilgisini çekmeye devam ediyor. Apple’ın orijinal dizilerinden biri olan “For All Mankind” Apollo 11’in ay yolculuğunu anlatacak. Apple Tv+’ın  platformun orijinal içeriklerinden fragmanı yayınlanan ilk dizi olduğunu belirtelim.

Merak edenler For All Mankind dizisinin yayınlanan ilk fragmanını aşağıdan izleyebilir

Battlestar Galactica ve Star Trek: The Next Generation gibi efsanelerin yazarı olan Emmy ödüllü Ronald D. Moore’un yapımcılığını üstlendiği dizi toplanda 10 bölümden oluşacak. Her bölümünün bir saat olacağı belirtilen dizi hakkında çok geniş bilgi verilmiş durumda değil.

For All Mankind

Dizinin kadrosu ise oldukça sağlam. Joel Kinnaman, Jodi Balfour, Michael Dorman ve Shantel VanSanten gibi kendilerini ispatlamış oyuncuların yer alacağı dizi hakkında yeni bir video yayınlandı. Yayınlanan videoda yapımcı Ronald D. Moore’un diziyi gerçekçi kılmak adına nasıl çalıştıklarını anlatıyor.

For All Mankind’in yeni yayınlanan videosu:

Dizinin yayın tarihi henüz açıklanmadı. Ancak dedikodulara ve sızan bilgilere göre sonbaharda yayınlanacak gibi görünüyor. Oldukça iyi bir fragmana sahip dizi hakkında ilerleyen günlerde daha fazla bilgi sahibi olacağız.

İlginizi Çekebilir  Netflix’in yeni Türk dizisi “Love 101”

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz