Sıra tabanlı strateji oyunu serisi Total War’ın merakla beklenen yeni oyunu A Total War Saga: Troy, fragmanı ile birlikte resmi olarak duyuruldu.

Tatal War ailesinin en yeni üyesi Total War Saga: Troy, geliştirici şirketin marka tescil başvurusu yaptığı andan itibaren merakla bekleniyordu. Oyun sonunda fragmanı eşliğinde resmi olarak tanıtıldı. Etkileyici fragmanı oyun hakkında bolca bilgi veriyor. Geliştirici  Creative Assembly bizleri bu kez efsanevi Truva savaşına götürüyor.

A Total War Saga: Troy fragmanı

Fragman beklendiği gibi oldukça etkileyici ve epik duruyor. Homeros muhteşem eseri Ilyada’yı birde Tatol War penceresinden yaşamak isteyenlerin kaçırmaması gereken oyun biz Truva savaşının her anını yaşatacak. Oyunda istersen Truva tarafını, istersek Yunan tarafını seçerek dilediğimiz gibi hükmedebileceğiz. A Total War Saga: Troy’da sekiz kahraman yer alacak ve karakter odaklı bir hikaye anlatımı bulunacak. Seçtiğimiz kahraman ile destansı Truva savaşında galibiyet için mücadele edeceğiz.

A Total War Saga: Troy

Ilyada destanı denildiğinde efsaneler ve tanrılardan  ayrı düşünülemez. Oyunda bu ögelerede yer verilmiş durumda. A Total War Saga: Troy’un oynanış ögeleri arasında “Tanrılar ve Lütufları” ekleniyor. Kendinizi bir Tanrının hizmetine adayarak, o Tanrının lütuflarından faydalanabileceksiniz.

A Total War Saga: Troy’un çıkış tarihi için belirgin bir tarih verilmiş durumda değil ancak yıl olarak 2020 olarak açıklanmış durumda. bugüne kadar her daim beklentileri karşılaya bilmiş Total War, yeni oyunu ile bu istikrarını sürdüre bilecek mi? Hep birlikte bekleyip göreceğiz.

İlginizi Çekebilir  Diablo IV Çapraz Platform Desteğine Sahip Olacak!

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz