Apple yeni akıllı telefonu iPhone 11’i yaklaşık bir ay sonra tanıtacak. iPhone 11 beklenenden büyük ilgi görecek gibi görünüyor daha önce henüz lansmanı bile yapılmayan cihazın klonlarının satışa çıktığını duymuştuk. Şimdi ise Rus lüks aksesuar üreticisi Caviar yaklaşık 285 bin TL değerinde iPhone 11 modelini ön siparişe açtı.

Resmi olarak tanıtımı gerçekleşmese bile prototipinin görüntüler her yerde olan iPhone 11 konuşulmaya devam ediyor. Geçtiğimiz ay klon iPhone 11’in satışa sunulduğunu bildirmiştik. Bu kez de Rus lüks aksesuar üreticisi Caviar değerli taşlarla bezeli ve özel tasarımlara sahip iPhone 11 modellerini ön siparişe açtı.

Yaklaşık 285 Bin TL Değerinde iPhone 11 gerçek göktaşı ve ay taşı ile bezeli

Caviar’ın ön siparişe sunduğu modellerden en pahalısı yaklaşık 285 Bin TL fiyata sahip. iPhone 11 Universe Diaomond ismine sahip model, ay parçaları çeşitli mücevherler ve gerçek göktaşı ile bezeli durumda. ayrıca lüks modelin arka tarafından bir hareketli tourbillon bulunuyor.

Caviar tarafından yapılan açıklamaya göre iPhone 11 Universe Diaomond modelinde yalnızca bir adet üretilecek. 50,670 dolar (yaklaşık 285 bin TL) ön sipariş modeli olan ürün şirketin ön siparişe açtığı iPhone 11’lerden en pahalısı konumunda. Satışa sunulan lüks tasarımlardan en ucuz 4800 dolar fiyata sahip Apollo 11 anısına üretilen model.

285 bin TL değerinde iPhone 11

Şirket cihazın donanım özellikleri ile ilgili bir açıklama yapmadı. Bu konu ile ilgili olarak müşterilerinin donanım ile ilgilenmediğini belirttiler. Ayrıca cihazların ücretsiz olarak gönderildiğini ve iade konusunda her hangi bir sorun çıkmayacağını belirtti. Lüks modellerle ilgili daha fazla bilgiyi Buraya tıklayarak alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Uygun Fiyatı ile Dikkat Çeken LG K30 2019 Tanıtıldı

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz